Transferli Köprülü Kanyon Rafting Turu
Transferli Köprülü Kanyon Rafting Turu

Transferli Köprülü Kanyon Rafting Turu

 

 

 

köprülü kanyon rafting,köprülü kanyon rafting turu,köprülü kanyon en iyi rafting firması,köprülü kanyon rafting yapılacak yerler,köprülü kanyon rafting yerleri,köprülü kanyon rafting fiyatı,köprülü kanyon rafting iletişim,köprülü kanyon rafting irtibat numarası,köprülü kanyon rafting telefon numarası,köprülü kanyon uygun fiyata rafting,köprülü kanyon uygun fiyata rafting turları,köprülü kanyon uygun fiyata rafting turu,köprülü kanyon transferli rafting,köprülü kanyon transferli rafting turu,köprülü kanyon en iyi transferli rafting firması,köprülü kanyon transferli rafting yapılacak yerler,köprülü kanyon transferli rafting yerleri,köprülü kanyon

İLETİŞİM

 

ADRES: Beşkonak Köprülü Kanyon Manavgat/ANTALYA

 

GSM: 0534 462 87 56

 

MAİL: cinarrafting@gmail.com

 
 

Transfer araçlarımız oteller güzergahlarını takip ederek toplama yapmaktadır. Alınış saatlerimiz ise müşterilerimize en yakın olarak belirlediğimiz noktaya göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden müşterilerimizle yaptığımız görüşmelerde rezervasyonu gerçekleştirirken en uygun noktayı belirleyip ona göre alınış saati veriyoruz ve Antalya köprülü kanyon rafting turuna katılım tarihinde belirlediğimiz saatte araçlarımız müşterilerimizi alıyor.

 

Transfer aracımızın toplaması bittikten sonra Antalya merkezden 100 km uzaklıkta olan Manavgat ilçesinin Beşkonak beldesine bağlı Köprülü Kanyon Milli Parkındaki Çınar Rafting bitiş noktamızda buluşma sağlanıyor. Burada müşterilerimiz kabinlerde kıyafetlerini değiştirip Antalya rafting turu için gerekli ekipmanlardan can yeleği, kask ve küreklerini alıyorlar. Profesyonel rafting rehberlerimizin Köprülü Kanyon Rafting turu bilgilendirmesinin ve sigorta formlarının imzalanmasının ardından tekrar transfer araçlarına biniliyor ve 10 km daha yolculuktan sonra Atlantis Rafting başlangıç noktamıza ulaşılıyor.

 

Köprülü Kanyon rafting parkurumuz su üzerinde 14 km ve tur esnasındaki molalar, animasyonlarla beraber yaklaşık iki buçuk saat civarında sürüyor. Antalya rafting turumuz tamamlandıktan sonra müşterimiz Çınar Rafting bitiş noktasındaki restoranımızda yemeklerini yiyorlar. Rafting turu esnasında çekimleri yapılan fotoğraf sergisi ve dvd gösterimlerinin tamamlanmasının ardından geri dönüş transferi başlıyor. Transfer araçlarımız bütün müşterimizi sabah aldıkları noktalara geri bırakıyor ve günübirlik Antalya Köprülü Kanyon rafting turumuz tamamlanmış oluyor.

 

transferli rafting fiyatı,köprülü kanyon transferli rafting iletişim,köprülü kanyon transferli rafting irtibat numarası,köprülü kanyon transferli rafting telefon numarası,köprülü kanyon uygun fiyata transferli rafting,köprülü kanyon uygun fiyata transferli rafting turları,köprülü kanyon uygun fiyata transferli rafting turu,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014